Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

druk włóknem węglowym, jaki sklep ?

druk włóknem węglowym, jaki sklep ?

Czy dentystyczne drukarki 3D warto kupować? Chce zainwestować w rozwój swojego gabinetu i zastanawiam się czy takie urządzenie się przyda czy to tylko kolejny chwyt marketingowych? Doradźcie mi coś.

Damiano

Posty: 2

 
Nie wiedziałem, że przemysłowe drukarki 3D drukują żywicą. Do tej pory widziałem jedynie jakieś tworzywa sztuczne. Na pewno to ciekawa propozycja, dlatego muszę się w ten temat zagłębić.

France23

Posty: 7

 
Dzisiejszej nowoczesne modele drukarek dają naprawdę nieograniczone możliwości. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, ale jeśli ktoś później robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

dagaaa5

Posty: 2

 
Urządzeń do skanowania i drukowania w 3D jest bardzo dużo. Jeśli komuś zależy na zabawie to kupuje tanie urządzenia, ale jeśli to ma być sprzęt chociażby dla dentystów to, jakość musi być na bardzo wysokim poziomie. Wtedy trzeba inwestować znacznie więcej pieniędzy, ale zwrot też jest bardzo szybki.

labuh

Posty: 11

 
W naszej firmie działa drukarka 3D IDEX to nowoczesny system i taka drukarka spisuje się bardzo dobrze. Nie sprawia problemów, a jakość wydruku jest bardzo wysoka.

TomekK

Posty: 30

 
Ofert znajdzie się bardzo dużo, ale według mnie drukarka 3D to urządzenie do zarabiania pieniędzy. Dorabia się wiele różnych akcesoriów, dentyści nawet na tym pracują. Im wszystkim się to opłaca, bo klient za to zapłaci. Do zabawy? Zdecydowanie za drogie to jest jak dla mnie.

alliknet5

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o skaner 3D to tutaj https://revo3d.pl/kategoria-produktu/skanery-3d/ jest bardzo dobrze przygotowana propozycja. Ta firma ma najlepszy i najtańszy sprzęt, wobec tego zawsze korzystam z ich oferty.

Abaddon616

Posty: 12

 
Na co dzień korzystamy z drukarek firmy makerbot i jestem bardzo zadowolony. Na razie zero problemów i duże zyski. Do zarabiania się bardzo opłaca.

Michaś

Posty: 4

 
Dzisiaj można kupić tanio skanery 3D, niemniej jednak trzeba też mieć drukarkę. Skanujesz, tworzysz projekt i zaczynasz działać. Sam skaner raczej jest niekonieczny, wobec tego trzeba doliczyć do inwestycji jeszcze nowoczesną drukarkę, a będzie wówczas potrzebny komplet.

JasioJasio

Posty: 4

 
Urządzeń do skanowania i drukowania w 3D jest niezwykle mnóstwo. Jeśli komuś zależy na zabawie to kupuje tanie urządzenia, natomiast jeśli to ma być sprzęt choćby dla dentystów to, jakość musi być na niezwykle wysokim poziomie. Wtedy trzeba inwestować znacznie więcej pieniędzy, natomiast zwrot też jest niezwykle szybki.

beata77

Posty: 10