Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Zapachy dla kobiet

Zapachy dla kobiet

Dobrzy ludzie, jest sprawa :-) Dobre sklepy internetowe z perfumami są mi potrzebne...gdzie kupować żeby nie żałować jeśli chodzi o jakość i jednocześnie nie przepłacać?

Black_Riot 

Posty: 5

 
Oryginalne perfumy sprzedają na http://testerownia24h.pl. Polecam, tanie autentyczne testery także można faktycznie zaoszczędzić. Ja się ostatnio tutaj załapałam na promocję gdzie Carolina Herrera chociażby kosztowała 109 zł gdzie normalna cena w sklepach to jest coś koło trzech stówek.

Wariat

Posty: 5

 
Można sobie dobrać teraz takie perfumy jakie się chce, jest tyle nut zapachowych że absolutnie każdy człowiek znajdzie zapach dla siebie, który będzie pasował do charakteru, do stylu, do trybu życia i funkcjonowania.

TomekK

Posty: 11

 
Dużo mamy perfum w domu, bo to jest chyba najbardziej popularny pomysł na prezent, najbardziej uniwersalny. Ja tylko w tym roku dostałam trzy razy perfumy w prezencie...na urodziny na święta i jeszcze na dzień kobiet...OMG.

090913123

Posty: 5

 
Najdroższe perfumy jakie kupowałam kosztowały dwieście złotych, drogo można kupić taniej jeśli się poszuka. Jednak w internecie zapachy wychodzą sporo taniej niż w sklepach stacjonarnych.

mamamaryja

Posty: 19

 
Niektórzy się faktycznie lubią porządnie spryskać zapachem, mam taką koleżankę która jak przychodzi do firmy to rozsiewa zapach na resztę dnia...wylewa na siebie perfumy chyba wiadro co nie ukrywam że jest trochę męczące.

Gumis

Posty: 15

 
Ja również podpowiem sklep online na testerownia24h.pl. Miła obsługa szybka Mi perfumy wystarczają na bardzo długo, i to jest ciekawe, bo moja przyjaciółka używa tych samych Dior i u niej schodzę nawet o kilka miesięcy szybciej. Ciekawe czy to kwestia używania czy po prostu moje są mocniejsze, bardziej wydajne.

dobasz

Posty: 29

 
Nie wiem jakiego zapachu używa moja żona ale uwielbiam..:) Perfumę sobie zamawiała przez internet, nie znam tej nazwy to nie jest nic z serii Dior, Chanel i tak dalej tylko jakaś mniej znana marka...w każdym razie mniej znana dla mnie, może ogólnie jest bardzo popularna, ja się nie znam :P

Warszawiak

Posty: 6

 
Nie wiem co tutaj polecić, ostatni raz kupowałem perfumy dobry rok temu dla swojej ówczesnej dziewczyny...nie jesteśmy już razem....nie wiem czy to wina źle dobranego zapachu, ale..kto wie :)

Klakier

Posty: 5