Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Testery

Testery

Czy używacie na co dzień oryginalnych testerów perfum i jak oceniacie ich jakość? Czy mają jakieś braki w porównaniu do zwykłych opakowań? Właśnie chcę przeskoczyć na testery ze względu na niższą cenę, ale wolę się zawczasu upewnić.

Phylu

Posty: 7

 
Mężczyźni powinni tors perfumować, chociaż od tej zasady się coraz częściej odbiega. Sprawdź też koniecznie, czy nie masz uczulenia na składnik perfum. Można się rozchorować, jak źle dobierzesz.

damkaa4

Posty: 27

 
Im bardziej eleganckie perfumy, tym więcej zapłacisz, ale coś na wieczór opłaca się mieć. Nigdy też nie łącz różnych zapachów, chociażby z antyperspirantu i perfum, bo to źle wypada po zbliżeniu. Człowiek tego nie odczuwa, ale otoczenie już tak.

enriquess

Posty: 5

 
Jak jesteś młodym człowiekiem to nuty cytrusowe, bo dodają energii, robią odświeżające wrażenie. No i nie przesadzaj z dawkowaniem zapachu. Najlepiej, jeżeli czuć tylko z bliska, w strefie komfortu. W przeciwnym wypadku można popełnić gafę.

Dr Nemo

Posty: 22

 
Do testerów naprawdę nic nie mam i jeżeli mam produkt całkowicie oryginalny, ale bez pudełeczka to oczywiście biorę w ciemno. Nie ma sensu się nawet zastanawiać.

krugerPL

Posty: 7

 
Dla mnie testery to strzał w dziesiątkę pod warunkiem, że nie robisz z nich prezentu, bo to trochę lipa. Na własny użytek się sprawdzają idealnie. Szukaj jednak sklepów z potwierdzonymi opiniami o oryginalności zapachów, bo z tym naprawdę bywa różnie. Pozdrawiam.

znamsienatym

Posty: 11

 
Jedna pani w drogerii zdradziła mi sekret, że obowiązujący podział na perfumy męskie i damskie został dość sztucznie wykreowany, aby po prostu zwiększyć sprzedaż. Jeżeli podoba ci się konkretny zapach to nie kieruj się raczej dopasowaniem do płci, tylko jakością.

mJaUrVcEin

Posty: 28

 
Nie wiem, czy jest bardziej kobiecy zapach od tego https://parfumstore.pl/wody-perfumowane/610-victoria-s-secret-bombshell-100ml-edp.html. Byłam kiedyś na wystawie i miała jedna artystka. Zapytałam i dała namiar. Do tej pory używam. Regularnie poprawiany zapach od prawie dziesięciu lat. A zauważ, że te perfumy, które się nie sprawdzają producenci bez sentymentów wycofują. Tutaj jest natomiast ciągła poprawa. Polecam w tym sklepie, bo poniżej 100 złotych buteleczka, czasami bez korka, ale zdarza się, że i pełnowartościową otrzymasz. Zależy, jak się trafi. Mam do tego sklepu duże zaufanie i nigdy problemów nie miałam z przesyłką. Ciągle tylko ten zapach zamawiam, więc nie wiem, jak z pozostałymi.

xxx_009

Posty: 19

 
Widziałam perfumy z aromatem alkoholu i przyznam, że całkiem ciekawe, ale raczej dla dojrzałych osób, bo u nastolatków raczej źle się kojarzą.

Rico

Posty: 10

 
Na lato możesz zainwestować w perfumy o właściwościach chłodzących, a uwierz, że wiele marek się w tym specjalizuje. Coś z miętą chociażby.

doprzodu

Posty: 19