Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Naturalne kosmetyki online

Naturalne kosmetyki online

Hej dziewczyny, potrzebuję namiaru na internetowy sklep z kosmetykami, zwłaszcza z dermo rzeczami dla skóry naczynkowej. Ktoś, coś? Jakie kremy na swoje naczynka stosujecie, jak efekty? Mi to szczególnie jak słońce mocno świeci to się daje we znaki, skóra źle UV znosi...

benia

Posty: 7

 
Hej, ja raczej nigdy z cerą nie miałam problemów i mimo że już prawie 4 dychy na karku to jeszcze jakiś większych zmarszczek nie widzę u siebie – co geny to jednak geny, z tym nie wygrasz ;)

lalunia333

Posty: 18

 
Zainwestowałam parę miesięcy temu w olejek z Q10 ze sklepu na stronie e-naturalne.pl i rzeczywiście widzę różnicę. Jestem już po trzydziestce więc skóra z każdym rokiem coraz łatwiej traci na elastyce, a taki olejek choć trochę te zmiany wstrzymuje...bo zatrzymać to się już chyba nie da niczym ;)

david011

Posty: 7

 
Za dobry kosmetyk trzeba swoje zapłacić, podobnie jak za dobre jedzenie, tak to już jest. Ja bym raczej na kosmetykach nie oszczędzała bo skórę ma się tylko jedną i teraz zresztą problemy dermatologiczne są bardzo częste.

dskoku

Posty: 16

 
Trudno coś doradzać, bo każda skóra jest inna i też inne kosmetyki powinno się dobrać, to dość indywidualna kwestia, podobnie jak z jedzeniem – nie każdemu będzie sushi smakować mimo że jest to raczej danie dość luksusowe i drogie.

pawel253

Posty: 10

 
Teraz w ogóle jest trend żeby kupować i stosować to co ekologiczne, zdrowe, naturalne w składzie. I też tak samo jeśli chodzi o turystykę, ludzie wybierają gospodarstwa agroturystyczne gdzie mają zdrowe jedzenie prosto ze wsi itp.

GIZIU

Posty: 25

 
Mam problem ostatnio żeby dostać fajny nawilżający balsam do ciała. Co kupię to owszem fajna konsystencja fajny zapach ale jakby się to w ogóle nie wchłania w skórę, wszystko na wierzchu zostaje.

shalafi

Posty: 26

 
Na kosmetykach staram się nie oszczędzać, już wolę sobie tańszą kurtkę czy buty kupić niż tańszy krem na dzień czy na noc. Skóra mi jest za to wdzięczna, mam porównanie z czasami jak używałam gorszej klasy preparatów.

beata77

Posty: 10

 
Z trądzikiem to mam taki problem, że zawsze wraca. Nawet jak mi się uda go pozbyć to zawsze okresowo, jest jakby remisja choroby, a jak już wraca to często w ogóle z większą siłą. Ciężki temat tak krótko mówiąc.

Sarenka

Posty: 20