Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

sklep z kosmetykami naturalnymi

sklep z kosmetykami naturalnymi

Cześć dziewczyny! Co sądzicie o naturalnych kosmetykach? Teraz jest taki boom na to, a ja się zastanawiam, czy te „naturalne kosmetyki” to rzeczywiście są takie naturalne i bezpieczne? Czy to może tylko taki chwyt marketingowy? Te, które do tej pory stosowałam były takie średnie, może ja źle wybieram? Mam skórę raczej tłustą i zastanawiam się, czy taka delikatna pielęgnacja w ogóle mojej cerze służy.

nighthaze

Posty: 3

 
Moja mama ma taką skórę i ponoć nic jej nie pomaga. Mnie się wydaje, że jakby smarowała się nawilżającym kremem trzy razy dziennie, to by inna była ta jej skóra.

Misio

Posty: 18

 
Ja kupuję zwykle w aptekach. Mam jakieś takie przekonanie, że w aptece te kosmetyki są przechowywane w dobrych warunkach i wtedy świetnie działają.

chksfans

Posty: 7

 
Jestem chyba ekspertką wyszukiwaniu takich kosmetyków, bo mam taką skórę, że właściwie nic jej nie pasuje. Jeśli tylko jest jakiś składnik, który zapycha, to automatycznie widać mi to na buzi. Nauczyłam się czytać składy. Może nie znam wszystkiego, ale mniej więcej wiem, co jak działa i to ratuje moją cerę.

propek1

Posty: 9

 
Zakup w aptece nie gwarantuje, że kosmetyk był przechowywany w dobrych warunkach. Równie dobrze tak samo mógł być przechowywany w drogerii albo w jakimś osiedlowym sklepiku. Wszystko zależy od tego, co jest napisane na etykiecie.

Django

Posty: 29

 
Zawsze miałaś taką cenę, czy to się tylko jakoś ostatnio objawia? Może powodem jest zmiana wody albo zbyt mało pijesz. Myślę, że najlepiej by Ci się sprawdziły dermokosmetyki może jakieś ze zbożowymi proteinami i uważaj na pudry i podkłady, bo one często wysuszają. W ogóle to proponuję, żebyś sobie obejrzała na przykład jakieś dermokosmetyki, np. tutaj https://e-naturalne.pl/pl/c/Dermokosmetyki/92. Coś na pewno Ci podpasuje.

Mariusz

Posty: 13

 
Ja mam taki sklepik w Warszawie, właściwie w centrum, chyba zna go każdy, kto kupuje takie kosmetyki. Ceny nie są tam najniższe, bo to w końcu Warszawa, ale wybór jest naprawdę fajny i kosmetyki są dobre.

VHSSS

Posty: 12

 
Już jakiś rok temu przeszłam właściwie tylko na taką naturalną pielęgnację, bo moja cera jest niestety wymagająca, a swoje lata już mam i nie chciałabym się szybko zestarzeć. Produkty takie jak maseczki, kremy czy półprodukty do kosmetyków kupuje na stronie E-naturalne, a jakieś glinki albo niektóre oleje zdarza mi się w aptece.

szpiczek45

Posty: 8

 
Możesz sobie łatwo sprawdzić wszystkie znaczki, że na przykład bez dodatku parabenów, nietestowane na zwierzętach i tak dalej. Naturalne będą przede wszystkim wszystkie kosmetyki na bazie ziół i jakichś wyciągów z owoców. To jest dobre dla naszej skóry, a producenci zawsze podają, czy coś jest bio, czy nie.

Nikuś23

Posty: 6