Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kosmetyki ajurwedyjskich

kosmetyki ajurwedyjskich

100% naturalne kosmetyki, czy istnieją? Z jakich terapii SPA domowego korzystacie i czy uważacie, że można zaprojektować pielęgnację w jakości zbliżoną do salonów medycyny estetycznej we własnym zakresie? Myślę, że całkiem ciekawe zagadnienie.

Aweer56

Posty: 2

 
Zaplanuj sobie nie tylko pielęgnację ciała stricte, ale daj sobie czas na chwilę medytacji, na relaksację z odpowiednimi mieszankami ziół, czy olejków. Właśnie trzeba „globalnie” do sprawy równowagi organizmu podchodzić, nie tylko kosmetyki.

Marioleczka

Posty: 11

 
Używam tylko ajurwedyjskich kosmetyków, bo to w pełni wegetariańska formuła i doceniam sklepy, marki, które ten temat ogarniają i rozumieją przede wszystkim, a nie bazują tylko na modzie, trendach. To po prostu styl życia.

Marko

Posty: 3

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

weryl77

Posty: 11

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

dermin67

Posty: 17

 
Wcieram regularnie ten balsam https://spa-ceylon.pl/pl/p/Balsam-do-wlosow-ALOES-TRAWA-WODNA-200g-/349 do włosów, na bazie aloesu i wiele osób z najbliższego otoczenia już chwaliło zapach i w ogóle wygląd fryzury. Bardzo, a to bardzo wydajny produkt. Dowiedziałam się u znajomej fryzjerki, że takie coś stosuje nawet u klientów. Fajna sprawa, nawet na skórę głowy przechodzi, masz uczucie fajnego relaksu, odświeżenia. Lepsza sprawa od zwykłego szamponu, takie uzupełnienie codziennej pielęgnacji.

Oct714

Posty: 22

 
Nigdy nie ma pielęgnacji ciała tylko na zewnątrz, czy tylko od wewnątrz. Ajurweda mówi, żeby metody łączyć i sprawdzać, co na Ciebie najlepiej działa.

Dragon

Posty: 4

 
No właśnie kosmetyki ajurwedyjskie przede wszystkim wyrównują pH skóry, a niektórych ekstraktów roślinnych standardowo w Polsce nie spotkasz, więc warto pokombinować.

Dyduszek22

Posty: 2

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

Buła

Posty: 5

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

Abaddon616

Posty: 12