Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Markowe perfumy, poszukuję !!!

Markowe perfumy, poszukuję !!!

Potrzebuję wiedzieć, czy perfumy w UK są naprawdę tak dużo tańsze niż u nas. Szykuje mi się wyjazd, to może wstąpiłabym do jakiejś hurtowni kosmetyków :) A może online też jest możliwość.

Marti

Posty: 9

 
To link do porządnej hurtowni perfum w UK https://makeupmania.eu. Działają od dłuższego czasu. Cieszą się rozgłosem i to w całej Europie. Tu spokojnie można robić zakupy. Taniej to za mało powiedziane :)

Kobitka22

Posty: 17

 
Taniej to jest mało powiedziane :D Udało mi się kupić flakonik Caroliny Herrery za naprawdę drobne pieniądze. Obliczyłam oszczędność około 70%, a to po prostu jedna z wielu drogerii. Również podejrzewam, że w hurtowni takie oszczędności mogą dotyczyć wszystkich perfum projektantów.

namok

Posty: 11

 
Trafiłam tu, bo mam podobny dylemat. Szukam hurtowni kosmetyków, gdzie można byłoby liczyć na naprawdę niższe ceny w ramach zamówienia hurtowego. Nie przeszkadzałoby mi gdyby był to jakiś sprawdzony partner spoza Polski :) Trochę ofert widziałam tego rodzaju, no ale nie mam pewności.

znamsienatym

Posty: 14

 
Najpierw może coś online :D Podróż do Anglii po jedne perfumy to szaleństwo ;) A poważnie mam zamiar wybrać się niedługo i zrobić sobie zapas na jakiś czas.

Trener

Posty: 14

 
Zbadać firmę to żaden problem :) Dzięki opiniom można się teraz dowiedzieć o wiele więcej niż kiedyś. Swoją drogą hurtownia perfum bez względu skąd będzie to zawsze niższe ceny.

Kitas

Posty: 17

 
Pod kątem markowych perfum w Anglii jest naprawdę całkiem spoko. To inne realia, więc i ceny kosmetyków są tu oczywiście zdecydowanie niższe. Zwłaszcza jeśli tu mieszkasz to jest bajka :) Polecam przyjazd :)

bartek33

Posty: 14