Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Gdzie można kupić perfumy i jeszcze jakieś gratisy zgarnąć?

Marioleczka

Posty: 3

 
Nie warto pocierać skóry, jak nałożysz perfumy, bo masz mocne straty jakościowe i zapach się źle rozchodzi. Niektórzy mówią też, żeby wchodzić w mgiełkę, a nie bezpośrednio aplikować. Zależy, jak ci wygodniej.

TomekK

Posty: 20

 
Nawilżona lekko skóra dobrze reaguje z wodami toaletowymi, o czym się przekonałam przypadkiem, a później zobaczyłam, że to dość popularna wskazówka w świecie kosmetycznym :)

Aweeee

Posty: 12

 
Perfumy z najwyższym stopniem olejków zapachowych masz na https://www.testerownia24h.pl i masz wybór, czy chcesz perfumy z mocnymi olejkami zapachowymi wziąć, czy wody toaletowe bardziej delikatniejsze. Można też bez problemu łączyć z dezodorantami właśnie.

tigra32

Posty: 5

 
Też myślę, że testery lepiej pachną od oryginałów, bo w końcu to marketing. Intensyfikacja zapachu jest na rękę każdemu producentowi, albo mam takie złudzenie ;)

mikesmith0103

Posty: 5

 
W testerach czasami się zdarza, że nie występuje korek. Zależy od źródła, więc na to możesz ewentualnie zwrócić uwagę przy zakupach.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
W opakowaniu zastępczym pewnie tester dostaniesz, więc odpada, jako prezent i to tyle w kwestiach różnic jakościowych pomiędzy oryginałem.

namok

Posty: 5

 
Często perfumy nakładam na różne akcesoria łazienkowe, chociażby grzebień, czy szczotkę do włosów. Sprawdza się, bo ten aromat jakby dłużej zostaje i później znowu się rozprowadza we włosach.

doprzodu67

Posty: 6

 
To jest potwierdzone ogólnie przez samych producentów, że w testerach jest to samo, co w oryginalnym opakowaniu, więc tutaj bym nie miała żadnych obaw.

ciumar1

Posty: 5

 
W perfumach oczywiście masz najwięcej zapachu. Tak się przyjęło już w branży. Najmniej w wodach toaletowych. Wszystko zależy, na jaką okazję używasz. Perfumy oryginalne wypadałoby jednak dokupić sobie na jakieś wieczorowe wyjścia.

Madzia

Posty: 15