Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Jakie macie doświadczenia z kosmetykami naturalnymi. Czy jakiś składnik, konkretna marka wam mocniej pomogła w problemie dermatologicznym? Proszę o udział w dyskusji osoby z dużym doświadczeniem w temacie :)

namok

Posty: 5

 
Francuskie glinki mi pomogły, jak miałam duże przebarwienia. Można samodzielnie sobie zafundować taki zabieg. Glinka nie jest droga, a dość wydajna.

donbagino

Posty: 18

 
Popatrz, jakie składniki ludzki organizm traci wraz z wiekiem. Niektóre rzeczy można tylko wprowadzić od zewnątrz, chociażby kolagen. Z tego powodu kosmetyki naturalne tak dobrze działają.

saradonin

Posty: 8

 
Mnie nauczył dermatolog, że trzeba zawsze działać na konkretne schorzenia od zewnątrz i od wewnątrz. Jak bierzesz kosmetyki naturalne to przydałoby się również zrobić kurację oczyszczającą, ewentualnie przyjmować witaminy, czy suplementy na regenerację skóry.

XXelo79

Posty: 9

 
Trzeba po prostu trafić na składnik. Na mnie widłak działał dobrze, na oparzenia. Peelingi algowe podobnie na regenerację naskórka.

dmanuss

Posty: 7

 
Jestem zwolenniczką stosowania samych ekstraktów do pielęgnacji skóry. Zamiast całego kosmetyku możesz kupić coś takiego https://e-naturalne.pl/pl/p/Ekstrakt-z-aloesu-zatezony-10-krotnie-101/639 . Na mnie ekstrakt z aloesu działa świetnie. Pomógł mi w wygładzaniu blizn potrądzikowych, czego nawet laser w gabinecie medycyny estetycznej nie zrobił. Grunt to podejść z głową do zakupów.

dspk666

Posty: 25

 
Jeszcze warto iść do gabinetu medycyny estetycznej i zobaczyć, jakie rozwiązania tam stosują.

Laleczka

Posty: 12

 
Najlepiej to sobie weź kilka rodzajów kosmetyków naturalnych i nie przyzwyczajaj skóry tylko do jednego rozwiązania. Jednak ciało się przyzwyczaja do pewnego schematu pielęgnacji i już nie masz takich dużych wyników. Zmiana kosmetyków od czasu do czasu jest bardzo przydatna.

Boss

Posty: 27

 
Polecam najpierw wizytę u dermatologa, żeby ci wykonał zaawansowane badania w laboratorium i wtedy zobaczysz, jakie składniki potencjalnie na ciebie najlepiej zadziałają. Nie ma sensu w ciemno brać kosmetyków, bo po prostu szkoda pieniędzy.

MisiekKce

Posty: 14

 
Jak używasz chemicznych kosmetyków to istnieje ryzyko, że nieodwracalnie uszkodzisz mechanizm regeneracji skóry. Z tym niestety nie ma żartów.

david011

Posty: 12