Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Jakie macie doświadczenia z kosmetykami naturalnymi. Czy jakiś składnik, konkretna marka wam mocniej pomogła w problemie dermatologicznym? Proszę o udział w dyskusji osoby z dużym doświadczen

Gabat

Posty: 6

 
Do kosmetyków trzeba mieć podejście bardzo wybiórcze. To że innej osobie jakiś krem służy to niekoniecznie znaczy że dla nas też będzie okej. Trzeba sprawdzać porównywać i szukać optymalnego.

Yuri20

Posty: 4

 
Wszystko już teraz robią naturalne bo ludzie po prostu chcą używać rzeczy jakościowo jak najlepszych. Poza kosmetykami to widzę na przykład dużą modę na lody naturalne robione od podstaw, już praktycznie co druga lodziarnia jest taka.

jkiolek56

Posty: 12

 
Można coraz więcej naturalnych kosmetyków znaleźc podobnie jak nawet środków czyszczących typu płynów do naczyń do podłóg czy do prania...super że są takie rzeczy bo różnica w jakości moim zdaniem jest duża.

Fanatyk

Posty: 7

 
Akurat mydlarni z ciekawymi naturalnymi mydełkami to powstaje coraz więcej, z tym nie ma problemu żeby znaleźć mydło lepsze jakościowo bardziej naturalne. Ale już naturalnych kremów toników żeli to w obiegu jest niewiele.

Marioleczka

Posty: 14

 
Ciągle brakuje w sprzedaży naprawdę fajnych atestowanych kosmetyków naturalnych. Jeśli się pojawiają to raczej pojedyncze produkty. Ale jest szansa że będzie tego więcej bo zrobiła się jakaś moda na to co eko, zdrowe, naturalne itp.

damianek45

Posty: 19

 
szukam od jakiegoś czasu dobrego sklepu z lepszej klasy kosmetykami i jedyne jakie znajduję to ewentualnie w internecie..a wolałabym kupić stacjonarnie, poradzić się, obejrzeć sobie produkt przed zakupem itp.

Wygodniś22

Posty: 16

 
Trzeba zwracać uwagę na etykiety na kosmetykach bo serio można się zdziwić czego producenci tam nie pakują do środka. Mam znajomą chemiczkę która mi ostatnio troche o tych wszystkich substancjach naopowiadała.

dziubbek56

Posty: 9

 
Bazy kosmetyczne zamawiamy do nas do salonu ze sklepu E Naturalne – e-naturalne.pl. Mają profesjonalne preparaty można dobrać u nich w zasadzie wszystko. Dobre fachowe doradztwo jeśli trzeba podpytać o konkretny kosmetyk, o skład, działanie i tak dalej to nie ma z tym problemu.

Anno Domini

Posty: 5

 
I tak się dużo poprawiło jeśli chodzi o jakość kosmetyków między tym co teraz i co kiedyś. Tylko mam wrażenie że ludzie sobie szkodzą trochę nadużywaniem różnych kremów preparatów i tak dalej czym po prostu rozlewniają skórę – jeśli tak to można nazwać. Ale to moja prywatna opinia, nie jestem dermatologiem :)

e_petelka

Posty: 6