Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sklep wędkarski, jaki polecacie?

Sklep wędkarski, jaki polecacie?

Mam pytanie odnośnie sklepu wędkarskiego w Warszawie. Potrzebuję namiary na taki, który ma również sklep w sieci.

dziobuś

Posty: 18

 
Woblery rękodzieła dobrej marki się cenią. Ich skuteczność jest dużo lepsza od tych seryjnie produkowanych. Osobiście łowię na swoich hand made, ale wzorowałem się na produktach znanych osobistości.

rumcajs82

Posty: 28

 
Gwoli ścisłości. Jeśli nie wychodzi się ze swoim hand made na rynek. Nikt o nich nie wie. Dlatego woblery rękodzieła trzymane w szufladach to nie jest dobra droga. Ja kilka swoich dałem, sprzedałem, teraz mogę się cieszyć renomą w małych kręgach.

345_14

Posty: 17

 
Gwoli ścisłości. Jeśli nie wychodzi się ze swoim hand made na rynek. Nikt o nich nie wie. Wobec tego woblery rękodzieła trzymane w szufladach to nie jest dobra droga. Ja kilka swoich dałem, sprzedałem, teraz mogę się cieszyć renomą w małych kręgach.

Darjusa

Posty: 23

 
Ja łowię na własne woblery rękodzieła. Jestem nimi zadowolony.
Próbowałem też tych ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html. Są całkiem niezłe.

ZaNK3R

Posty: 34

 
Jeśli chodzi o sklep wędkarski w Warszawie to jest kilka godnych polecenia. Tym bardziej, że nie mają wygórowanych cen, wciąż są jakieś nowości. Jest w nich spory asortyment z odzieży, akcesoria itp. Skontaktuj się ze mną na pw. Udzielę ci bliższych informacji.

Czekam.

Misio

Posty: 18

 
Asortyment dla początkujących wędkarzy znajdziesz w każdym sklepie wędkarskim. Dobrze zaczynasz, ja też własne wędkowanie zacząłem od spławikowych wędek, obecnie jestem na etapie bardziej zaawansowanych wędek i wiem już dużo więcej od tamtej pory.

Oct714

Posty: 25

 
Bezsterowe woblery są do … Ja praktykuję te SDR czyli Super Deep Runner. Te najgłębiej nurkują i świetnie nadają się do trollingu, w którym się pasjonuję. Waga i rozmiar też bardzo się liczą.

shalafi

Posty: 26

 
Asortyment dla początkujących wędkarzy znajdziesz w każdym sklepie wędkarskim. Dobrze zaczynasz, ja też swoje wędkowanie zacząłem od spławikowych wędek, dziś jestem na etapie bardziej zaawansowanych wędek i wiem już dużo więcej od tamtej pory.

Tadzin

Posty: 5