Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

strony w Łodzi, znacie firmę ?

strony w Łodzi, znacie firmę ?

Robić samemu stronę czy zlecać komuś? Nie zależy mi na jakimś super projekcie, bowiem to ma być raczej wizytówka mojej firmy. Dajcie znać, co najlepiej wybrać?

hubertus

Posty: 1

 
Trzeba pamiętać o tym, iż dziś strona ma być responsywna. Ma działać nie tylko na ekranie monitora, niemniej jednak również na telewizorze czy na telefonie. Firma, jaka się tym zajmuje jest w stanie o to wszystko dla nas zadbać.

Odi

Posty: 4

 
Mam stronę z graficznym systemem CMS i wprowadzanie zmian i treści jest naprawdę niesłychanie proste. Polecam takie rozwiązanie. Może i trzeba więcej za to zapłacić, lecz przynajmniej później nie ma problemów z obsługą. Nie każdy z nas jest przecież programistom.

alliknet5

Posty: 13

 
Firmę od stron www z Łodzi można znaleźć tutaj https://www.icp.info.pl. Mają różne pakiety od podstawowych po VIP. Do każdego zadania podchodzą bardzo rzetelnie.

Yuri20

Posty: 21

 
Prosty projekt można zrobić samemu. Jeśli chodzi o sklep internetowy to nie brałbym się za to, bo pracy jest bardzo dużo. Lepiej to zostawić komuś, kto robi to, na co dzień, a wtedy nie ma się, co martwić o jakieś błędy na stronie internetowej.

Ciapek

Posty: 12

 
Wybór firm zajmujących się projektowaniem stron jest duży. Trzeba porównać nie tylko ceny, ale też to, co robią, a wtedy znajdziemy tych, którzy są w tym najlepsi.

Misieczek

Posty: 11

 
Zlecałem stronę www w Łodzi firmie, jaka zajmuje się tym od dawna. Wybrałem najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet, ale naprawdę było należałoby. Mam nie tylko stronę, ale również jej pozycjonowanie. Od razu wchodzę na rynek i jestem niezwykle dobrze widoczny. Mam z tego niezwykle spore zyski dla siebie.

bejbee45

Posty: 18

 
Zlecałem stronę internetową w Łodzi w jednej z firm. Wybrałem prostą stroną, jaka ma pięć podstron. Jestem niesłychanie zaspokojony, albowiem strona była objęta aż dwunastomiesięczną gwarancją. Z tego, co pamiętam to na jej wykonanie potrzebowali około tygodnia. Cena jak za taką jakość była naprawdę niska jak dla mnie.

serbuś

Posty: 14

 
Jest firma zajmująca się stronami w Łodzi i mają różne pakiety do wyboru. Sam wybrałem podstawowy, bo był tani i spełniał wszystkie moje oczekiwania i to jest najważniejsze.

Damiano

Posty: 4