Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Jakie macie wrażenia po botoksie zastosowanym na bruksizm. Od kilku miesięcy mnie problem męczy, podobno tylko botoks pomaga, wyczerpałam opcje terapii stomatologicznych, a bardzo się boję o utrzymanie w miarę normalnego stanu uzębienia. Mam dopiero 36 lat. Możecie mi pomóc podjąć jakąś sensowną decyzję. Uprzedzam, że mieszkam obecnie w Katowicach.

jolka

Posty: 2

 
Zawsze przeglądam dokładnie wizytówki lekarzy, czy mają publikacje, certyfikaty, gdzie się szkolili dodatkowo. Można to najczęściej szybko sprawdzić i przekonasz się o kwalifikacjach.

tefal100

Posty: 35

 
Priorytetowo konsultacje dermatologiczne i diagnostyka problemów skórnych. Dopiero na tej podstawie można dopasować dalsze działania terapeutyczne.

Marti

Posty: 22

 
Zawsze możesz dopytać o konkretny preparat i sobie porównać jakość. Raczej salony medycyny estetycznej takiej wiedzy nie blokują klientkom.

Joe

Posty: 6

 
Ceny botoksu bardzo spadły w ostatnich latach, a podejrzewam, że i spadną w niedługim czasie po kryzysie, więc tym bardziej warto teraz trochę na zabiegi medycyny estetycznej.

zenek744

Posty: 3

 
Zastanawiałam się nad botoksem, albo kwasem hialuronowym i po konsultacjach w http://lenartowiczclinic.pl/ zdecydowałam się na kwas hialuronowy jednak, bo jest bardzo naturalny dla organizmu i daje mocno długoterminowy efekt. Nie mówię, że botoks jest zły, ale u mnie kwas zadziałał po prostu lepiej. Czuć nawilżenie, trudne nawet do wyjaśnienia uczucie, tak głęboko w skórze czujesz przyjemność. Twarz się zmienia po kilku dniach, dużo osób komentowało właśnie u mnie, że coś poprawiłam, ale nie wiedzą, co dokładnie :)

fuszerk78

Posty: 6

 
Spróbuj liftingu twarzy podstawowego na początku, a jak nie będziesz do końca zadowolona z wyników to możesz w botoks inwestować później. U mnie to zadziałało.

Bhapo

Posty: 10

 
Mezoterapia mikroigłowa jest według mnie niedoceniana, bardzo fajnie odżywia skórę. Po prostu skóra dostaje impuls zewnętrzny do intensywnej regeneracji. Ciekawa sprawa, warto poszerzyć wiedzę troszeczkę.

MisiekKce

Posty: 5