Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Dobrzy specjaliści z Warszawy

Dobrzy specjaliści z Warszawy

Witam. Mam pytanie do Warszawiaków. Jakie prywatne przychodnie/kliniki polecacie jeśli chodzi o opiekę dla całej rodziny. Chcę zmienić placówkę na jakąś lepszą, mamy dwójkę dzieci, co chwila któreś choruje, a ja nie mam czasu na stanie w kolejkach po wszystko. Gdzie mają kompleksową ofertę opieki medycznej właśnie pod potrzeby rodzin z dziećmi?

bartek33

Posty: 14

 
Nie jestem w stanie napisać opinii o wszystkich lekarzach, ale jeśli chodzi o prowadzenie ciąży i pana Wójtowicza to polecam City Clinic. Z innymi lekarzami tutaj nie miałam kontaktu, ale opinie są raczej okej, zwłaszcza jeśli chodzi o pediatrów. Sam centrum jest bardzo stylowo zaaranżowane, można się poczuć bezpiecznie i komfortowo.

Motospec

Posty: 23

 
W przypadku ginekologa to ja chodzę na ul. Popularną do City Clinic. Przyjmuje tu dr Hubert Wójtowicz. Polecam. Kulturalny, taktowny z dużą wiedzą. Jeszcze jest dość młody więc też pewnie przez to ma trochę lepsze podejście niż starsi lekarze, którzy już przeżywają swoje wypalenie zawodowe często.

Różyczka

Posty: 26

 
Dobre warunki mają w klinice City Clinic, to jest dokładnie na Popularnej, tam jest Castorama niedaleko. Lekarze z doświadczeniem i podejściem. Wcześniej leczyłam się na NFZ i różnica jest kolosalna. Tutaj lekarz ma czas dla pacjenta, o wszystko dopyta, faktycznie zbierze wywiad, a nie lakoniczne 2-3 pytania i baj baj.

fuey

Posty: 12

 
Szybko się można dostać do lekarza w City Clinic -cityclinic.pl. Jak szukałam alergologa dla swojej córki to tutaj się umówiłam do p. Wójtowicz i jestem zadowolona. Robią testy, odczulają, pełna opieka.

Krzysio

Posty: 21

 
Mną się rzeczywiście z zaangażowaniem zajęli w City Clinic. Mają duże możliwości czysto techniczne – laboratorium, w którym można na miejscu pacjenta przebadać całościowo. Dopiero tutaj mnie zdiagnozowali, bo wcześniej to lekarze raczej lekceważyli moje problemy z bezsennością. Lekarz ma czas dla pacjenta, zbiera dokładny wywiad, nie ma tego pośpiechu – byle szybko, byle jak.

Facio

Posty: 28

 
Z takich lepszych placówek medycznych to mogę City Clinic doradzić. Robili mi tutaj implanty. Wkręcają Astrę i 3I. Profesjonalna obsługa, jasne warunki jeśli chodzi o cennik. Na stronie cityclinic.pl jest pełna oferta, można sobie dokładnie ceny przeanalizować i ewentualnie porównać z innymi klinikami.

labuh

Posty: 14

 
Pod względem podejścia do dzieci to ja mam super doświadczenia z City Clinic. Jedyne centrum medyczne, gdzie nie muszę się bać jak idę z dziećmi. Mają bardzo dobrych lekarzy pediatrów i też stomatologów z dużą delikatnością i nastawieniem do maluchów. Warto!

grzes3345

Posty: 21

 
Fachowych lekarzy mają w centrum City Clinic. Może za wszystkich to nie mogę ręczyć, ale jeśli chodzi o pediatrów to mogę polecić. Duża wiedza, doświadczenie wyniesione z pracy w szpitalach w Polsce i za granicą. Człowiek ma tutaj poczucie, że oddaje dziecko w dobre ręce.

Maciejoo

Posty: 13