Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Naturalne kosmetyki online

Naturalne kosmetyki online

Dobre, sprawdzone dermokosmetyki zapobiegające starzeniu się skóry – gdzie kupić, co stosujecie u siebie? Coś z koenzymem Q10 myślę, że bym sobie kupiła ale jestem otwarta też na inne propozycje, o ile faktycznie pomagają i nie mają jakiś skutków ubocznych, bo o interwencji typowo medycznej to nie myślę.

edyta123

Posty: 5

 
Do cery naczynkowej z którą się zmagam od lat to mogę polecić kosmetyki ze strony e-naturalne.pl. Sama stosuję ich żel aloesowy i jest coraz lepiej. Bardzo udało się już poprawić koloryt skóry i pozbyć przebarwień, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. W porządku obsługa w sklepie, mam zawsze tutaj info na bieżąco o tym co dzieje się z przesyłką, kiedy została wysłana itp.

gregcie@

Posty: 19

 
Na pewno naturalne kosmetyki są lepsze ale też ciężko je dostać i też bywają sporo droższe. Także coś za coś. I też nie jestem pewna jak jest z ich trwałością – czy jeśli mają mało chemii w składzie to długo postoją? Ktoś wie?

SZczecinek23

Posty: 12

 
Raczej dużych pieniędzy miesięcznie na kosmetyki nie wydaję, wielkim znawcą w temacie nie jestem. Mam szampon, żel do kąpieli, malowidła do make upu i w sumie tyle. No jeszcze płyn do zmywania makijażu i płatki. Na tym się moja kosmetyczka w sumie kończy.

edyta123

Posty: 16

 
U mnie skóra na twarzy wariuje zwłaszcza w miesiącach zimowych i letnich, czyli wtedy kiedy temperatura jest albo skrajnie niska, albo skrajnie wysoka. Wtedy pojawia się dużo wyprysków, jakieś przebarwienia i generalnie jest ciężko.

daga44

Posty: 12

 
Kosmetyki teraz potrafią rzeczywiście drogo kosztować. Zwłaszcza te wszystkie kremy odmładzające to czasami i kilkaset złotych widziałam że kosztują a przecież tam jest ich drobnica w takim malutkim pudełeczku.

Kostek7

Posty: 32

 
Polecicie coś antyzmarszczkowego? Ja się dużo uśmiecham, a w każdym razie mam żywą mimikę i też przez to stosunkowo dużo mi się zmarszczek porobiło. Czy to przy oczach, czy to na czole i w okolicach ust...no są wszędzie praktycznie. Krem pomoże jakiś, czy lepiej pomyśleć o kwasie hialuronowym?

Motospec

Posty: 22