Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Zwiększenie libido

Zwiększenie libido

Mam wstydliwy problem małej potencji, który doprowadza mnie często do absurdalnych sytuacji, gdzie odpowiadam nocy z kobietą. A ona z reguły jeszcze bardziej się nakręca. Co robić panowie, jak poradzić sobie z czymś takim? Proszę o sensowne odpowiedzi i z góry dziękuję.

TomekK 

Posty: 6

 
Właśnie też myślę, że możesz mieć nadciśnienie. U mnie diagnoza wiązała się właśnie z wykryciem problemów seksualnych.

Miluśkooo2

Posty: 10

 
Dobra rada to wizyta u dietetyka. Suplementacja zadziała, ale pod warunkiem, że jeszcze poprawisz jadłospis. Warto trochę zejść z kalorii, odchudzić się o kilka kilogramów, bo większość problemów z libido to właśnie nadwaga.

Krzysio

Posty: 29

 
Ukrwienie penisa trzeba poprawić zawsze, a do tego jest żeń – szeń, odstaw koniecznie pornografię, erotyki najmniej możliwie przez pewien czas, oczywiście zero masturbacji, a powinieneś zobaczyć pozytywne rezultaty.

wrrraak22

Posty: 28

 
Zacząłem przyprawiać cynamonem więcej, bo usłyszałem od znajomej restauratorki, że niezły afrodyzjak i faktycznie coś się zaczęło dziać, ale po bardzo długim czasie. Trzeba trochę cierpliwości do suplementacji.

TomekK

Posty: 11

 
Kupuj zawsze opakowanie testowe, nawet kilku suplementów, żeby organizm się do jednego specyfiku nie przyzwyczaił po prostu. Jedna z najlepszych strategii, nawet przez farmaceutów często polecana.

omen100

Posty: 9

 
Wypróbuj zimne prysznice. W Rosji podobno standardowa strategia od dawna, żeby przywrócić męskość. U mnie wyraźnie po zimnych prysznicach wzrósł poziom testosteronu. Niestety badania są drogie.

wrrraak22

Posty: 9

 
A brzuszek piwny zlikwidowany? Może od tego nie masz libido :) Nadwaga to największy wróg atrakcyjnego mężczyzny.

matek562

Posty: 12

 
Sprawdź, czy ciśnienie ci za bardzo nie rośnie po tabletkach. Bardzo ważna sprawa, bo czasami jest tak, że po uregulowaniu nadciśnieniu wszystko pod względem seksualnym wraca do normy. U mnie przynajmniej tak było.

Kitas

Posty: 8

 
Kiedyś kupiłem sobie dr Penigreat, ale nie na libido, tylko na powiększanie penisa. Okazało się, że bardzo dobrze mi poprawia stan energetyczny organizmu. Nie budzę się zmęczony w ogóle od dawien dawna. Z dziewczyną sprawy łóżkowe zawsze na wysokim poziomie. Inicjuję często, jest zadowolona, a żadnych skutków ubocznych nie obserwuję. Chodzę jeszcze na siłownię i zdecydowanie więcej energii mam. Po treningu nie jestem taki wypompowany, jak kiedyś. Warto się wspomagać, a to teraz prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie.

Black_Riot

Posty: 5