Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

co na odchudzanie

co na odchudzanie

Chciałabym skutecznie oczyścić organizm, koniecznie naturalnymi metodami, a później rozpocząć dłuższą dietę. W końcu zabrałam się za siebie. Szukam czegoś dobrego na oczyszczanie, koniecznie bez recepty, bez skutków ubocznych. Jak się podzielicie doświadczeniami to będę bardzo wdzięczna ;) Pozdrawiam.

wigry00

Posty: 7

 
Zawsze warto testować nowe suplementy przez miesiąc, dwa. Dopiero wtedy pojawiają się konkretne wyniki. Jak nic nie działa to lekko podnosisz dawkę. Im większa masa ciała, tym z reguły trochę więcej trzeba wypić.

@marcelko

Posty: 23

 
Każde użycie suplementu diety najlepiej skonsultować z dietetykiem i dopasować pod konkretny cel treningowy. No i najlepiej suplementy pić po treningu w tzw. okienku anabolicznym. Wtedy masz największy poziom wchłaniania do organizmu. Standardowa procedura. Dlatego większość osób na siłowni ma ze sobą shakery z białkiem po treningu ;)

Czarek

Posty: 18

 
Jak nie możesz się odchudzić standardową dietą to warto przemyśleć solidne oczyszczanie. Trzeba unormować pracę jelit, totalnie się odrobaczyć i później znowu spróbować. Z tego powodu szukaj nie tyle suplementów odchudzających, co oczyszczająco – odchudzających. Takie 2 w 1. Szkoda, że niszowa kategoria na krajowym rynku.

wrrraak22

Posty: 28

 
Zasada jest bardzo prosta. Nie zaczynasz odchudzania bez oczyszczania. Zapamiętaj, a mocno ułatwisz sobie życie.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Mocno się odchudzałam rok temu. Z 80 kg zeszłam na 68. Spotkała mnie ciekawa historia, bo odchudzałam się przy trądziku. Moja pani dietetyk zaleciła odrobaczanie organizmu i oczyszczanie na początku, a później przejście na zbilansowany jadłospis. Oczyszczałam się z polecenia przez AmlaslimMax. Dostałam od kumpeli, która mieszka w Niemczech, ale w Polsce też chyba można dostać. Po dwóch miesiącach kuracji trądzik 80% uregulowany i waga zbita o 5 kg. W kolejnych dwóch miesiącach poszło 7 kg. Nie robiłam żadnych głodówek. Dieta na poziomie 1500 – 1700 kcal, zbilansowana z ograniczeniem węglowodanów na rzecz tłuszczy i białek. Wsparcie tylko tego suplementu. Dietetyczka zaakceptowała po ocenie składu. To tyle ode mnie. Dzielę się doświadczeniem, bo wiem przez co przechodzisz. Spróbuj, może będziesz miała podobnie.

DaNceR

Posty: 15

 
Przy odchudzaniu pij koniecznie dużo wody, bo wtedy lepiej przekazujesz składniki odżywcze. Przy suplementacji naturalnie też się sprawdza. Większa wydajność zakupu, dzięki wodzie.

Posty: 13

 
Jak nagle zabierasz się za odchudzanie to koniecznie unormuj poziom glukozy, bo będziesz miała mocne skoki. Agrest indyjski od siebie polecam na uregulowanie poziomu cukru, a gorzką pomarańczę na wsparcie odchudzania. Z tych naturalnych składników to najmocniejszy obecnie na rynku.

Dzidzidek

Posty: 14