Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

druk na tkaninach z własnym nadrukiem, znacie ?

druk na tkaninach z własnym nadrukiem, znacie ?

Gdzie najczęściej wykonujecie koszulki reklamowe? Od dłuższego czasu szukam jakiegoś dobrego miejsca i nadal nie wiem co najlepiej wybrać, żeby była dobra jakość.

de99ial

Posty: 1

 
Wybierając druk na koszulkach jeszcze przed samym zakupem czy też sfinalizowaniem zamówienia polecam Wam wszystkim wykonać wizualizację całego projektu. Dzięki temu będziecie w stanie ocenić czy całość wygląda tak jak byście chcieli, a bez wątpienia jest to znacząca kwestia.

pawel253

Posty: 5

 
Wybierając druk na koszulkach jeszcze przed samym zakupem czy też sfinalizowaniem zamówienia polecam Wam wszystkim wykonać wizualizację całego projektu. Dzięki temu będziecie w stanie ocenić czy całość wygląda tak jak byście chcieli, a bez wątpienia jest to ważna kwestia.

hertinho

Posty: 21

 
Jeżeli ktoś z Was chce wykonać druk na koszulkach z własnym nadrukiem to polecam złożyć zamówienie na tej stronie: https://www.targihome.pl/spiroprint---druk-na-tkaninie.

Iwona3

Posty: 2

 
Jeśli chcecie, aby druk na tkaninach z własnym nadrukiem był tym najwyższej jakości to wówczas musicie być przygotowani na spory wydatek. Niestety im wyższa jakość, tym wyższa również może być cena za produkty.

Januszek

Posty: 12

 
Chcąc wykonywać druk na tkaninach musicie pamiętać o tym, że jego jakość ma naprawdę bardzo duże znaczenie. Kiedy będzie on słabej jakości czy też nieczytelny to tak naprawdę może być Wam bardzo trudno o skuteczną reklamę, a chyba nie taki jest wasz cel. Właśnie dlatego warto zwracać uwagę na to jeszcze przed zakupem.

Babeczka

Posty: 9

 
Chcąc wykonywać druk na tkaninach musicie pamiętać o tym, iż jego jakość ma naprawdę bardzo wielkie znaczenie. Kiedy będzie on słabej jakości czy też nieczytelny to tak naprawdę może być Wam bardzo trudno o skuteczną reklamę, a chyba nie taki jest wasz cel. Właśnie dlatego warto zwracać spostrzeżenie na to jeszcze przed zakupem.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Kiedy ja wykonywałem na początku druk na koszulkach dla firm to w wielu przypadkach projekty, jakie wysyłałem według drukarni nie były zbyt porządne. Wtedy wykonywano specjalnie dla mnie wizualizację komputerową i rzeczywiście nie wyglądało to zbyt dobrze – polecam Wam z tego korzystać.

namok

Posty: 2

 
W przypadku, gdy decydujecie się już na koszulki reklamowe z własnym nadrukiem to polecam Wam od razu zamówić ich większą ilość. W ten sposób będziecie w stanie tylko zaoszczędzić, ponieważ wtedy cena za jedną sztukę będzie niższa co może mieć spore znaczenie.

Lamusek

Posty: 2

 
Wiadomo, że jeśli prowadzicie własną firmę to pewni zależy Wam na skutecznej reklamie. Okazuje się, że można zrobić to poprzez druk na tkaninach z własnym nadrukiem. Jednak w tym celu wybierajcie tylko te sprawdzone drukarnie, które będą w stanie pomóc wykonać Wam projekt, ponieważ ma to znaczenie w kontekście jakości nadruku.

Miki

Posty: 10