Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

złącza wtykowe, gdzie szukać?

złącza wtykowe, gdzie szukać?

Z góry olbrzymie dzięki za nakaz jakiegoś sprawdzonego sklepu z elektrozaworami. Chodzi mi o idealne produkty, podzespoły do automatyki przemysłowej. Liczę na pomoc :D

Trener

Posty: 3

 
Najpierw musimy rozeznać się dokładnie, czego potrzebujemy. Czekamy na odzew projektantów. Na pewno będą nam potrzebne nowe zawory sterujące i złącza. Po drugie musimy być pewni co do zakupionych elementów, że są dobrej jakości.

Sarenka

Posty: 21

 
Może poczytać opinie na temat sprzedawców. Ostatnio oglądałem zawory pneumatyczne i powiem, iż różnią się ceną. Niektóre z opisów całkiem w porządku, no ale tak czy w przeciwnym razie, trzeba dopasować model pod kątem funkcji, którą ma spełniać, a dopiero potem porównywać ceny.

krotos34

Posty: 8

 
Zakupiłem na aukcji złącza wtykowe i na nieszczęście muszę przyznać się do błędu, bo chciałem zaoszczędzić. Nie ma to jak jakiś profesjonalny sklep, który od lat zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej.

Rico

Posty: 12

 
Podobnie jest w naszym przypadku, gdyż czeka nas wymiana zaworów elektromagnetycznych i to na szybko. Przeglądaliśmy oferty i faktycznie nawet urządzenia tego samego producenta różnią się w cenie u różnych sprzedawców. Mam nadzieję, że to ten sam sprzęt :)

Dr Nemo

Posty: 14

 
Nas interesuje zakup przewodów poliuretanowych, pneumatycznych. Już od dłuższego czasu zanosi się na wymianę starych podzespołów :) Piszcie i polecajcie, jeśli zaopatrujecie się w jakimś sprawdzonym miejscu. Nie chodzi o cenę, nie chcemy oszczędzać na tej kwestii. Najważniejsze, żeby to były sprawdzone urządzenia.

edek

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o zawory sterujące, to polecam ten sklep internetowy https://www.aplustech.pl/pl/produkty/zawory-sterujace/. Znajdziesz tu wszystko z zakresu automatyki przemysłowej i pneumatyki. Wszystkie urządzenia dobrej klasy.

misiu56

Posty: 14

 
A mnie udało się nabyć zawory pneumatyczne porządnej klasy w przystępnej cenie. Okazja nie byle która, bo sklep miał wyprzedaż naprawdę sprawdzonych podzespołów automatyki przemysłowej.

david011

Posty: 20

 
Nam zależy na profesjonalnej i rzetelnej współpracy z jakimś sklepem, który oferuje sprawdzoną automatykę przemysłową. Szykuje się sporo zmian na kilku liniach i dlatego zależy nam na jakimś naprawdę rzeczowym dostawcy urządzeń, w tym zaworów nierdzewnych. Jak znacie i polecacie, piszcie. Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

rulsellarly

Posty: 27

 
Najpierw musimy rozeznać się dokładnie, czego potrzebujemy. Czekamy na odzew projektantów. Na pewno będą nam potrzebne nowe zawory sterujące i złącza. Po drugie musimy być pewni co do nabytych elementów, iż są porządnej jakości.

Marioleczka

Posty: 9