Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Dobra restauracja w Tarnowie

Dobra restauracja w Tarnowie

Kochani, jest sprawa ;-) Jakie są wasze ulubione restauracje w Tarnowie? W kwestii jedzenia to nie mam specjalnych wymagań, ważne żeby było smaczne i świeże. Ważniejsze jest dla mnie żeby na miejscu było czysto, ładnie zaaranżowane i obsługa szybka, sympatyczna itp.

beata77

Posty: 7

 
Ostatnimi czasy to chodzą za mną pierogi. Znacie może jakieś dobre pierogarnie w Tarnowie? Jakiś czas temu byłem na wyjeździe w Trójmieście to tam mi się udało na super pierogi trafić – ruskie z sosem serowym, z brokułami a to wszystko jeszcze zapieczone. Pycha!

@marcelko

Posty: 25

 
Ostatnimi czasy jeśli już wybieram się na Stare Miasto to idę do Pasażu Tertila. Mają rewelacyjne placki ziemniaczane w różnych wariantach, ale też dobre oryginalne belgijskie piwo. Miła obsługa, wygodne wnętrza, gdzie można się poczuć swobodnie, nie siedzi człowiek na człowieku. Z resztą jak to dokładnie wygląda to można sobie sprawdzić przez wirtualny spacer na ich stronie -pasaz-tarnow.pl.

grzes3345

Posty: 24

 
Nie wiem w sumie co tutaj podpowiedzieć. Jakoś za często na mieście to ja nie jadam, a jeśli już się zdarzało ostatnio to polegałam na znajomych. Byłam w jakiejś restauracji na starym mieście nawet nie tak dawno, ale nazwy już sobie nie przypomnę.

pawel253

Posty: 12

 
Oj, nie pomogę. Nikt mnie nie zabiera na romantyczne kolacje na stare miasto, także nie jestem za bardzo obeznana w temacie. Ale może kiedyś się ktoś taki znajdzie...;)

Gruszek2

Posty: 10

 
Szczerze powiem, że mam w planie otworzenie restauracji w Tarnowie na starówce, więc może za jakiś czas będę mógł zaprosić do siebie. Lokal już mam wstępnie zarezerwowany, ale jeszcze daleka droga do uruchomienia działalności.

345_14

Posty: 28

 
Ja to raczej chodzę do sieciówek, jakoś mam do takich knajp największe zaufanie. To jest fajne w sieciówkach że nieważne w jakim mieście na świecie jesteś to jedzenie smakuje mniej więcej tak samo, zostajesz mniej więcej tak samo obsłużony itp.

Dyduchrr

Posty: 11