Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

pizzeria bydgoszcz, szukam!

pizzeria bydgoszcz, szukam!

Gdzie zamawiacie pizzę? Od jakiegoś czasu nie jestem już zadowolona z lokalu, któremu dawałam zarabiać :) Może polecacie jakąś nową lub starą pizzerię w Bydgoszczy, o której nie wiem?

Miki

Posty: 7

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. W wielu przypadkach mam głoda właśnie wówczas. Wiem, iż to niezdrowo tak objadać się na noc, ale cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, którą jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

jurtus

Posty: 10

 
Pizzeria w Bydgoszczy godna polecenia http://www.piratto.pl. Przekonajcie się sami, bo trudno pisać, że coś jest naprawdę smaczne. Tę pizzę po prostu trzeba spróbować. Pozdrawiam.

dzikidziki

Posty: 22

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać różne restauracje :) Natomiast jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najniezwyklej smakuje mi pizza z kaparami.

Sarenka

Posty: 13

 
Mylisz się. Skorzystaj z ofert kolegi, a nie pożałujesz :) Zawsze jestem zadowolony z placuszka. Według mnie lepszej pizzerii w Bydgoszczy nie odszukasz. Pozdrawiam.

Nikuś23

Posty: 24

 
Nie smakują mi pizze, które przygotowywane są w restauracjach. Najlepsze robione są przez pizzerię. Jadłem kilka razy w Bydgoszczy pizzę, o której nie chcę wspominać, bo do pizzy było jej daleko. A tak ogólnie to lubię pizze z mięsem. Fajnie smakuje pizza z kiełbasą lub boczkiem. Dopiero od niedawna przekonałem się o tym, jaka jest smaczna.

bruklin187

Posty: 12

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to faktycznie dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

xxx_009

Posty: 19

 
U mnie jak ma być pizza, to koniecznie z mięsem. Muszę czuć, że pojadłem. Najlepiej jakaś wołowinka :) Również czekam na propozycje lokali w Bydgoszczy. Może ktoś mnie tu mile zaskoczy, gdzie można zamawiać pizzę po północy, w niedziele i święta ;)

warter88

Posty: 7

 
Małokaloryczna pizza? Nie znam żadnej knajpki w Bydgoszczy, gdzie coś takiego serwują :) Pizza to pizza. Danie, którym mamy się najeść i już. Od czasu do czasu choć dbam o linię też pozwalam sobie na takie co nieco. W końcu raz człowiek żyje. Nie przesadzajmy.

Strzała

Posty: 19