Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szukam baru z domowymi obiadami na telefon z Wrocławia ?

Szukam baru z domowymi obiadami na telefon z Wrocławia ?

Witam, macie jakieś swoje zaufane miejsce, gdzie zamawiacie domowe obiady? Niekiedy zależy mi na takim szybkim obiadku, coś polecacie? Koniecznie musi być domowo :)

humer56

Posty: 12

 
Kochani tutaj jest smacznie i naprawdę szeroki wybór odnośnie obiadów domowych na telefon http://bardomowy.com Już od dawna jeśli mam potrzebę zjedzenia czegoś ciepłego w pracy zamawiam u nich, bardzo mi pasuje i znajomym również smakuje. Jedzonko jak u mamy :)

TomekK

Posty: 17

 
Jak sobie samemu nie przygotowujesz domowych obiadów to będzie ci smakowało wszędzie :) Nie ma to jak domowy smak. Przez dłuższy czas nie gotowałem i korzystałem z różnych miejsc we Wrocławiu. Jednym z nich była ta właśnie knajpka, więc też ją polecam, albowiem zawsze przyjeżdżali na czas i jedzenie było ciepłe.

przemek55

Posty: 17

 
Jak jest smacznie to może spróbuję i ja. Niekiedy nie chce mi się gotować w ogóle. Jak męża nie ma po pracuje na wyjazdach to takie obiady domowe na dowóz dla mnie i syna to strzał w dziesiątkę. Zobaczymy co Kuba na to, jest wybredny, ale podobno ja nie gotuję smacznie, więc może tutaj mu posmakuje.

Czasowy

Posty: 12

 
Pracuję w firmie budowlanej i mamy właśnie od nich taki catering., Każdemu smakuje. To domowe obiady i menu jest naprawdę smaczne. Polecam sobie coś zamówić od nich i samemu się przekonać, że dobre.

Oct714

Posty: 15

 
Jak ktoś jest wybredny to nigdzie nie będzie mu smakowało, a ja chwalę sobie takie rozwiązanie jak obiady domowe na telefon. Zawsze szybko przyjeżdżają są ciepłe i nie narzekam na ich smak. Gigantyczny wybór w menu i to mnie weseli. Polecam w szczególności do pracy i dla leniuchów.

fustrant00

Posty: 20

 
Ciekawe ile płaci się za dowóz takich domowych obiadów na telefon :) Może koszt się po prostu nie opłaca. Słyszałam, że często dojeżdżają zimne posiłki, no lecz to naturalnie zależy od firmy. Nigdy nie próbowałam takiego jedzonka, może kiedyś będę już tak zdesperowana w pracy, że zadzwonimy z koleżankami, w szczególności jak trzeba będzie dłużej zostać :)

serwus

Posty: 21

 
Niezwykle porządne jedzenie, przekonałam się już, że u nich rzeczywiście warto zamawiać obiady domowe na telefon. Jak w domu, spore porcje, można konkretnie się najeść.

matek562

Posty: 20