Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Srebrne łańcuszki, sklep online

Srebrne łańcuszki, sklep online

Witam gorąco.

Jestem zakochana w kompletach z cyrkoniami, mam ich sporo. A wy w czym gustujecie?

Sarev22

Posty: 18

 
Z prezentami zawsze jest trudno, tym bardziej gdy zrobić je trzeba kobiecie. Uważam, że dla mamy drobiazg ze srebrnych wisiorków jest jak najbardziej w porządku. Można dopasować coś stąd http://www.valerio.pl

damkaa4

Posty: 28

 
Mnie również odpowiadają komplety z cyrkoniami.

Ze szlachetnych kamieni cenię sobie rubiny. W srebrnej biżuterii wyglądają bardzo elegancko. A co do cyrkonii to błyszczą one dużo bardziej od drogich brylantów. W oprawie ze srebra – istne cudeńka.

@marcelko

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o srebrne komplety mnie podobają się te z kamieniami szlachetnymi.

Uwielbiam nosić szafiry. Na szczególne okazje zakładam komplet ze srebra z onyksem. Jest elegancki, dodaje mi pewności siebie i pomaga uwodzić (tak między nami kobietami).

opiter78

Posty: 19

 
Mnie osobiście podobają się komplety z cyrkoniami. Świetnie nadają się na szczególne okazje. Moje ulubione to prześliczne, delikatne łezki. Świetnie komponują się do wieczorowych strojów. Coś większego z mojej szkatułki to srebrne kwadraty z wzorem nieskończoności z cyrkonii. Do luźniejszego stylu – idealne.

fidelio

Posty: 24

 
Gdybym miała zostać obdarowana prezentem, z całym szacunkiem dla pomysłodawcy srebrne kolczyki by mnie usatysfakcjonowały. Kształt i ich wielkość to rzecz gustu. Gdy jednak nie masz pewności, zadaj kilka dyskretnych pytań. Zresztą i tak będzie zadowolona, bo liczy się przecież pamięć i gest.

duduś34

Posty: 18

 
Tak. Kobiece piękno najlepiej dopełniają srebrne komplety. Dobrze jest mieć ich kilka na inne okazje. Kobiety doceniajcie srebro, albowiem jest za co.

mariuseus

Posty: 21