Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

trwałe perfumy

trwałe perfumy

Cześć. Chcę kupić fajne, trwałe perfumy. Słyszałam, że bardziej opłacalne są esencje. Wiecie może, gdzie mogę kupić coś takiego?

wicek55

Posty: 13

 
Nie mam pojęcia, gdzie możesz kupić tańsze odpowiedniki swoich ulubionych perfum. Wydaje mi się jednak, że jak będą tańsze, to automatycznie będą krócej utrzymywać się na skórze.

Klarka34

Posty: 17

 
Ostatnio zauważyłam, że wody perfumowane i toaletowe z tej samej linii zapachowej wcale nie pachną w taki sam sposób. Producenci chyba używają różnych nut zapachowych, bo niektóre aromaty znacznie się różnią od siebie.

waldek22

Posty: 8

 
Zawsze mam problem z doborem perfum dla siebie, bo zapach, który spodoba mi się w sklepie, potem okazuje się jakiś taki mdły i niezbyt fajny. Dlatego lepiej chyba kupować sprawdzone już wcześniej linie zapachowe, które rzeczywiście nam odpowiadają.

Rico

Posty: 13

 
Dobre perfumy bardzo długo utrzymują się na skórze. Gdy chcemy przedłużyć zapach, możemy popryskać nimi szal czy chustkę (najlepiej z lnu, bawełny i innych naturalnych materiałów). Olejki zapachowe wnikną w strukturę tkaniny i będą długo uwalniać nasz ulubiony aromat.

gruszka45

Posty: 24

 
Esencje perfum są bardzo drogie, także nie wiem, czy uda Ci się znaleźć coś w przystępnej cenie. Plusem takiego produktu jest bardzo wysoka jakość – duże skondensowanie olejków zapachowych zapewnia odpowiednią trwałość perfum.

090913123

Posty: 21

 
Esencje perfum są dużo bardziej trwałe niż wody perfumowane czy toaletowe, ponieważ zawierają nawet do 40% olejków zapachowych. Niestety ceny takich produktów również są odpowiednio wyższe.

Wygodniś22

Posty: 17

 
Zajrzyj sobie do sklepu www.esencjaperfum.pl. W ofercie dostępne są esencje perfum opracowane przez francuską markę 3G Magnetic Perfume. Dostępne są tutaj odpowiedniki najbardziej znanych światowych marek w bardzo przystępnych cenach. Udało mi się kupić swój ulubiony zapach Flower Kenzo za jedyne 49 zł. Perfumy są bardzo trwałe – na ubraniu utrzymują się nawet do 7 dni.

Iunae_Milt

Posty: 21

 
Wydaje mi się, że trudno znaleźć w perfumeriach esencje perfum, ponieważ są bardzo drogie i niewiele klientów korzysta z tego typu ofert. Większość osób kupuje wody perfumowane, które kosztują 100-200 zł.

dziubbek56

Posty: 12

 
Esencje perfum są najdroższe. Gdy zależy Ci na tańszym odpowiedniku, to chyba trzeba wybrać wodę toaletową (zawiera ona mniej olejków zapachowych od wody perfumowanej).

Polaczek90

Posty: 21