Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

domki letniskowe mazury, która firma ?

domki letniskowe mazury, która firma ?

Wiecie może o jakimś sklepie internetowym, gdzie mogę zamówić tanie domki drewniane na działkę rekreacyjną? Chce nabyć ładny domek z tarasem, lecz wszędzie są niezwykle wysokie ceny.

Mr Boks

Posty: 6

 
Ja polecam eko domki, mam taki na działce. Ma 24m2 i jest bardzo funkcjonalny, do tego jest taras. Nie dałam za niego bardzo dużo, ofertę znalazłam w internecie.

misiu56

Posty: 21

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

Kowalski

Posty: 21

 
Marzy mi się domek letniskowy, posiadam projekt 35m2, ale jeszcze nie wiem, której firmie zlecić produkcję. Chciałabym też zaoszczędzić na montażu, więc u mnie wchodzą w grę domki do samodzielnego montażu.

derbuś56

Posty: 30

 
Jeżeli chodzi o tanie domki drewniane to szukaj w internecie u producentów. Przed zakupem, pożądane byłoby sprawdzać opinie oraz recenzję na temat danej firmy.

98_wertus

Posty: 8

 
Powiem Ci, iż budowa domku letniskowego cena nie jest taka wysoka. Fajnie jest odnaleźć dobrą firmę, jaka Ci go wyprodukuje, a ty we własnym zakresie weźmiesz się za montaż.

Krzyś3232

Posty: 13

 
Słyszałam o tym, że właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, że nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie ogromnego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

Yuri20

Posty: 5

 
Ja kupiłam kilka, aby zrobić domki letniskowe nad morzem do wynajęcia. Zamówiłam je od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Powiem wam, iż jestem niezmiernie zadowolona. Firma poleciła mi, które domki będą porządne do agroturystyki.

bartek33

Posty: 17

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się zarówno na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Sporo firm oprócz domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

Boss

Posty: 7