Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

osiedla domów jednorodzinnych Kraków, polecicie ?

osiedla domów jednorodzinnych Kraków, polecicie ?

Czy buduje się nowe domy w Krakowie? Gdzie można je znaleźć? Poszukuję czegoś nowoczesnego i olbrzymiego. Mam sporą rodzinę, wobec tego wszyscy musimy się tam jakoś zmieścić. Dajecie znać gdzie szukać takich domów.

Marti

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest oferta, którą warto sobie przejrzeć.

Programista

Posty: 35

 
Ofert w Krakowie jest bardzo dużo. Można kupić nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Warto się zorientować w rynku i wtedy łatwej podjąć decyzje.

iDoRy

Posty: 11

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, dlatego nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

GreenTO

Posty: 7

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, ale niestety nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, że więcej się tam zarabia, ale jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do zakupu mieszkania.

Bhapo

Posty: 7

 
Ofert w Krakowie jest niezwykle dużo. Można nabyć nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Warto się zorientować w rynku i wtedy łatwej podjąć decyzje.

damkaa4

Posty: 28

 
Z mieszkaniami jest tak, iż wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeśli kawałek od centrum to wybór jest duży, lecz jeśli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

pawel253

Posty: 14

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i dużo nie dał. To znaczy jak na standard to mało, niemniej jednak wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma kłopotów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

Yuri20

Posty: 8

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, ale na nieszczęście nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, że więcej się tam zarabia, ale jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do zakupu mieszkania.

Marioleczka

Posty: 5

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

Sarenka

Posty: 5