Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

wirtualny adres w Warszawie

wirtualny adres w Warszawie

Potrzebne mi jakieś znane biuro wirtualne, może znacie jakieś. Zależy mi na wizerunku, ale też konkretnych usługach, jak na przykład księgowość czy obsługa poczty. Czekam i dziękuję.

Czarek

Posty: 12

 
Nic nie zaszkodzi spróbować, bo umową z takim wirtualnym biurem nie związujesz się na wielki, a chyba należałoby zacząć od takiego prestiżu. Tak uważam.

Yuri20

Posty: 9

 
Dla mnie pomocne okazało się biuro wirtualne City Office Twarda 18. Mają też sale konferencyjne do organizowania spotkań. Faktycznie polecam, bo niedrogo.

saradonin

Posty: 8

 
Podobno też szybka rejestracja firmy i pomoc w tych pismach urzędowych, które najbardziej mnie przerażają. Chyba skorzystam, bo i tak nie potrzebuję stałej siedziby do pracy :) Wykonuję pracę zdalną, więc praktycznie z każdego miejsca :) A wirtualny adres w Warszawie przydałby się jak najbardziej.

Yuri20

Posty: 16

 
Jak dla mnie to największym atutem był fakt szybkiego założenia firmy. We wszelkich formalnościach pomogli, nie trzeba było się motać. Chwalę sobie i na razie nie zamierzam zmieniać, bo wirtualny adres w Warszawie jest dla mnie wystarczający.

edyta123

Posty: 14

 
Bo akurat jeżeli chodzi o wirtualny adres w Warszawie kluczowe znaczenie ma fakt dogodnej lokalizacji. W tej chwili już nie widzę innego rozwiązania :) Ogólnie jestem niesłychanie zadowolony. Od roku działamy w ten właśnie sposób i są same korzyści. Nie trzeba martwić się nawet o księgowość.

strom

Posty: 34

 
Widzę zainteresowanie tematem, a ja właśnie mam świeżo upieczoną firmę i to dzięki takiemu rozwiązaniu. Powiem tak, że jak na razie jest naprawdę bardzo okej, bo wirtualne biuro w Warszawie zapewniło mi dużo korzyści. Za najlepszą uważam obsługę korespondencji i archiwizację e-dokumentów :) Poza tym mam dzięki nim firmę z samego Śródmieścia :D

domnik

Posty: 20