Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

rzeczoznawca w Myślenicach, która firma?

rzeczoznawca w Myślenicach, która firma?

Witam. Mam poważny problem z majątkiem, który musi zostać szybko wyceniony. Jakiego rzeczoznawcę z Myślenic byście polecili. Do tej pory nie interesowałem się takimi tematami.

Fanatyk

Posty: 5

 
Podobno w Internecie są jakieś kalkulatory, jakie pozwalają na szacunkową wycenę nieruchomości. Myślę, iż wiele pracy trzeba włożyć w takie wyliczenia i nie ma to jak zlecić fachowcowi w Myślenicach. Sam szukam, więc jak coś, to na pewno odezwę się tu na forum.

Namo

Posty: 10

 
Dla mnie liczyła się nie tylko wycena domu w Myślenicach, ale też fachowe doradztwo. Potrzebowałem kogoś, kto od a do za zapewni mi pomoc przy sprzedaży domu. Dzięki firmie https://www.tmlnieruchomosci.pl mogłem spać spokojnie. Nie wiem, co bym zrobił, gdybym nie znalazł tak uczciwego człowieka. Szczerze polecam.

Dziadek

Posty: 5

 
Termin nie jest tak bliski. Myślę, iż to będzie czas akurat dla rzeczoznawcy i wyrobi się z tą całą analizą rynku itd. Nigdy czegoś takiego nie zlecałem, lecz zdaję sobie sprawę, iż nie jest to błyskawiczna praca. Jak coś, możecie podsyłać jeszcze jakieś adresy ekspertów z Myślenic.

wiesław11

Posty: 10

 
Jak masz wszelkie potrzebne dokumenty, to taka wycena nieruchomości nie trwa długo. No chyba, że dana firma jest zawalona pracą. Poszukaj i najpierw podzwoń po rzeczoznawcach z Myślenic. Na pewno znajdziesz kogoś, kto na szybko wykona ci taki operat szacunkowy. Pozdrawiam.

Hymnny4

Posty: 13

 
Najbardziej martwi mnie fakt ceny takiej usługi. Czy taki rzeczoznawca będzie w stanie przedstawić wstępny koszt takiej wyceny działki w Myślenicach? Bez tego ani rusz. Wycena potrzebna mi jest do dość skomplikowanej sprawy sądowej.

olikt56

Posty: 19