Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy są darmowe serwisy z ogłoszeniami nieruchomości ?

Czy są darmowe serwisy z ogłoszeniami nieruchomości ?

Cześć. Szukam miejsca, w którym mógłbym publikować darmowe ogłoszenia nieruchomości. Polecicie coś?

Ymooo2

Posty: 13

 
W sumie wśród portali, które pozwalają dodawać darmowe ogłoszenia nieruchomości najniezwyklej pozytywnie oceniam http://houser.pl. Po prostu przypadł mi do gustu podobnie jak dziesiątkom tysięcy innych użytkowników. Polecam zajrzeć na ten portal, bo jest normalnie niesłychanie dobry :)

nantusia

Posty: 8

 
Nie wydaje mi się, aby darmowe ogłoszenia nieruchomości były gorsze od płatnych. Niezwyklej znacząca jest konkurencyjna pod względem cenowym propozycja sprzedaży.

bruklin187

Posty: 18

 
Trudno domyślić się, że płatne ogłoszenia wcale nie będą oferowały dużo większej skuteczności aniżeli darmowe ogłoszenia nieruchomości. Jestem świadomy, że inwestowanie w promowanie jakiegoś produktu czasami nie ma sensu, bo stanowi on chodliwy towar.

Lupusx

Posty: 16

 
Długo szukałem portalu, na którym publikacja darmowych ogłoszeń nieruchomości nie jest w żaden sposób utrudniona. Mam już swoje typy w tym zakresie, ponieważ widzę, w obrębie jakiego portalu moje anonse notują zdecydowanie najwyższą liczbę wyświetleń.

labuh

Posty: 13

 
Stworzyłem swoją listę darmowych ogłoszeń nieruchomości, a stosownie serwisów, jakie pozwalają na ich publikację bez absolutnie żadnych opłat. Wydaje mi się, że będzie przydatna z mojej perspektywy w przyszłości.

Czarek

Posty: 24

 
Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że darmowe ogłoszenia nieruchomości potrafią być niezmiernie pomocne. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie w sytuacji, gdy byłem zmuszony do sprzedaży pewnej działki. Zainteresowanych znalazłem niezmiernie prędko.

bartek33

Posty: 10

 
Moja ciocia poprosiła mnie, abym dodał ogłoszenie o sprzedaży jej mieszkania. Wyszukałem wówczas rzecz jasna serwisy pozwalające na darmowe ogłoszenia nieruchomości.

namok

Posty: 10