Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

strony www Łódź, kogo polecicie ?

strony www Łódź, kogo polecicie ?

Myślałem o własnej firmowej stronie. Może to być sama wizytówka, natomiast nie za bardzo wiem jak mam się za to zabrać? Może mi doradzicie, do kogo należałoby się zgłosić, aby można było uzyskać jak najlepszą ofertę?

QwerTery

Posty: 1

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

derbuś56

Posty: 30

 
Można sięgnąć z darmowych szablonów, niemniej jednak dla firmowej strony to nie za niezmiernie będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

Kitas

Posty: 4

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, jaka tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do obecnie strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Mnóstwo za nią nie wydałem, niemniej jednak pomiędzy czasie poprzez te wszystkie lata niezmiernie mnóstwo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Lizusek45

Posty: 7

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są rzeczywiście bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

Dresik

Posty: 2

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bo wtedy o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

Złoty

Posty: 2

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę spore zyski.

Dresik

Posty: 5

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeżeli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe możliwości na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, lecz z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w paru językach.

mikuś33

Posty: 5

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, wobec tego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, lecz trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bowiem wówczas o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

Marioleczka

Posty: 3

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

TomekK

Posty: 8