Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

fryzjer olsztyn centrum, gdzie warto ?

fryzjer olsztyn centrum, gdzie warto ?

Moja córka będzie miała niedługo 18. urodziny. Chciałbym odnaleźć jej fryzjera damskiego w Olsztynie, który sprawi, iż nie zapomni tego dnia do końca swojego życia. Musi wyglądać jak księżniczka :)

hmielus

Posty: 1

 
Usługi kosmetyczne wykonują także salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to bardzo dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, lecz także usługi kosmetyczne.

lalunia333

Posty: 5

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, że chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

Orange444

Posty: 5

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to niesłychanie drażliwy temat. Niewiele jest salonów, jakie robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

Marioleczka

Posty: 4

 
Świetne stylizacje wykonuje fryzjer w Olsztynie przy Kortowej. Zgłosiłam się tam po uczesanie na ślub. Kiedy stanęłam wreszcie w lustrze, to oniemiałam z wrażenia. Do dzisiaj czasem wracam do zdjęć z tamtego dnia, bo uważam, że prezentowałam się niezwykle atrakcyjnie.

Ticket2Hell

Posty: 9

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niezwykle miły personel, który określiłabym jednym słowem – doświadczony. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

Mariusz

Posty: 7