Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

Możecie mi coś sensownego poradzić odnośnie placówek medycznych, które świadczą pomoc w zakresie medycyny tybetańskiej? Jeśli ktoś z Was stosował takie metody leczenia i może coś sensownego polecić pod tym kątem to dajcie znać. Zależy mi na jak

Marioleczka

Posty: 1

 
Ja jestem po leczeniu niepłodności w klinice Narantem - www.przychodnianarantem.pl, gdzie stosowana jest medycyna tybetańska i udało się w ciążę zajść, a moje zmagania trwały bardzo długo więc uważam, że warto z takiego wsparcia w zakresie medycyny chińskiej skorzystać.

gabryś99

Posty: 9

 
Dobrze wykorzystana medycyna dalekiego wschodu może dać faktycznie doskonałe efekty, ale trzeba mieć miejsce, gdzie faktycznie będzie można liczyć na znajomość tych form medycyny przez osoby, które będą je stosować.

Zob4567

Posty: 2

 
Dobrym miejscem będą specjalistyczne przychodnie, które zajmują się medycyną chińską i są odpowiednio przygotowane do leczenia w tej formule. Znaczenie ma tutaj znajomość tych tradycyjnych metod leczenia, ale również posiadanie podstaw medycyny ogólnej.

Mier56

Posty: 3

 
Jak masz taką możliwość to staraj się poszukać kogoś kto zna medycynę chińską, ale jednocześnie również ma odpowiednie uprawnienia do tego, by prowadzić leczenie. Chodzi o takich lekarzy, którzy stosują tradycyjne metody ale mają ogólnie uprawnienia do leczenia.

Oleczka1

Posty: 4

 
Na pewno taką istotną kwestią będzie doświadczenie w medycynie tybetańskiej i znajomość technik tam wykorzystywanych, tego jakie są rozwiązania stosowane również np. gdy będzie się wybierać stosowanie ziół w prowadzonych terapiach.

Babeczka

Posty: 7

 
Moim zdaniem medycyna tybetańska daje ogromne możliwości i faktycznie u siebie warto ją wdrażać choć najlepiej pod okiem osób, które znają temat i będą w stanie doradzić jakie terapie stosować, jakie zioła.

Kowalski

Posty: 4

 
Możliwe, że medycyna tybetańska przy odpowiednim wykorzystaniu ziół faktycznie będzie dawać dobre efekty, ale trzeba faktycznie mieć też pewność, że prowadzona przychodnia będzie prowadziła działalność na odpowiednim poziomie i znajomość medycyny chińskiej będzie dobra.

Tadzin

Posty: 3